Kompatibilita podľa znamenia

Zistite či sa k sebe hodíte so svojím partnerom:

Partnerské horoskopy

Astrológia študuje  aj partnerské horoskopy. Partnerský horoskop sa dá určiť podľa dátumu narodenia, mien či vzájomnej kompatibility znamení. V zverokruhu je oveľa viac znamení, ktoré si navzájom rozumejú a sú si sympatické ako tých čo medzi sebou pociťujú napätie, dokonca  niekedy až vyslovenú antipatiu. Takže môžeme povedať, že v našom solárnom systéme je viac príležitostí na lásku a porozumenie ako na zlobu a nenávisť.

Partnerská zhoda podľa znamenia Partnerská zhoda podľa mien Partnerská zhoda podľa dátumu narodenia

Partnerský horoskop podľa znamenia obsahuje niekoľko kontroverzných morálnych a duševných konceptov v oblasti vedy a náboženstva. Niektorých tieto astrologické poznatky inšpirujú, niekto ich  naopak bude považovať za čudné a prekvapujúce. Pre niekoho môžu byť dokonca hlboko rušivé.

Partnerský horoskop podľa mien je ďalšou variantov ako zistiť či sa dvaja ľudia k sebe hodia. Tento spôsob je však viac pre zábavu ako pre poučenie. Partnerský horoskop zadarmo Vám povie, či sa k sebe s partnerom hodíte a to na základe Vaších mien.

Chcete vedieť aká kompatibilita je medzi Vami a Vaším partnerom? Najlepší spôsob ako to zistiť je  podľa dátumu narodenia dvojice. Presný partnerský horoskop zadarmo sa dozviete zo sekcie partnerský horoskop podľa narodenia.