Kompatibilita podľa znamenia

Zistite či sa k sebe hodíte so svojím partnerom:

Znamenie Blíženci

Príslušným živlom pre znamenie Blíženci je Vzduch. Planéta, ktorá vládne tomuto znameniu je Merkúr. Znamenie Blíženci ovplyvňuje v oblasti citov a lásky planéta Jupiter. Ľudia v tomto znamení majú v sebe silnú potrebu komunikácie. Čo sa prihodí Blížencom zajtra, o týždeň či mesiac nájdete v nasledujúcich horoskopoch.

Blíženci horoskop na dnes Blíženci horoskop na tento týždeň Blíženci horoskop na tento mesiac

Blíženec znamená pre spoločnosť, ľudstvo presne to, čo nervový systém pre ľudské telo. Ľudia narodení v znamení Blíženci majú vrodené predpoklady vynikajúcich glosátorov, hovorcov a podobne. Dokážu viesť rozhovor o hocičom, s hocikým a hocikde. Ľudia Blíženci nepoznajú lepšiu zábavu ako viesť s niekým diskusiu a popritom sa niečo naučiť. Radi sa učia, ale aj radi poúčajú.

 

Ľudia v znamení Blíženci si najlepšie rozumejú s Váhami a Vodnárom. Nemajú sa príliš v láske s ľuďmi v znameniach Panna, Strelec a Ryby. Znamenie Blíženci obľubuje vôňu levandule, kale a orchidey. Šťastný deň pre Blížencov býva streda. Títo ľudia sú netrpezliví a radi manipulujú iných. Viac o tomto znamení si prečítajte tu.

Charakteristika Blíženca Známi Blíženci