Kompatibilita podľa znamenia

Zistite či sa k sebe hodíte so svojím partnerom:

Znamenie Býk

Živel znamenia Býk je Zem a vládnuca planéta je Venuša. Lásku, ľudí narodených v znamení Býk ovplyvňuje planéta Pluto. Býk musí byť produktívny, praktický a vždy dotiahne všetko do konca. Vo väčšine prípadov úspešného. Aký deň, týždeň či mesiac hviezdy pre znamenie Býk pripravili sa dozviete tu.

Býk horoskop na dnes Býk horoskop na tento týždeň Býk horoskop na tento mesiac

Pre znamenie Býk je typické, že miluje rutinu. Ľudia v znamení Býka majú radi istotu, sú pokojní keď vedia, čo práve nasleduje a bude sa diať. Neradi robia chyby a spontánnosť Býka vedie práve k omylom. Ak Býk urobí chybu je mu to až fyzicky nepríjemné. Na rozdiel od znamenia Baran, Býk je pomalý. Či už v rozmýšľaní, či v konaní. Potrebuje si všetko dostatočne premyslieť, aby predišiel aj tým najmenším omylom.

 

Znamenie Býk má najlepšiu kompatibilitu so znameniami Panna a kozorožec. Nie veľmi si rozumie so znamením Lev, Škorpión a Vodnár. Lahodne pôsobí na zmysly ľudí v znamení Býka vôňa vanilky, mandlí či ruže. Býky nemajú radi ak ich niekto tlačí do rýchleho rozhodnutia a nemajú radi zmeny. Viac o znamení Býk sa dočítate dolu.

Charakteristika Býka Známi Býci