Kompatibilita podľa znamenia

Zistite či sa k sebe hodíte so svojím partnerom:

Znamenie Kozorožec

Vládnúca planéta pre znamenie Kozorožec je Saturn. Na kariéru Kozorožca vplýva planéta Venuša. Živlom pre toto znamenie je Zem. Silnou stránkou človeka v znamení Kozorožca je zmysel pre povinnosť a výborné organizačné schopnosti. Ako planéty ovplyvnili život Kozorožca si prečítajte vo včerajšom horoskope, alebo ak ste zvedavý čo ho čaká, čítajte ďalej.

Kozorožec horoskop na dnes Kozorožec horoskop na tento týždeň Kozorožec horoskop na tento mesiac

Znamenie Kozorožec si najviac vychádza so znameniami Býk a Panna. Má ťažkosti vyjsť s ľuďmi narodenými v znameniach Baran, Rak a Váhy. Ideálnym životným partnerom pre Kozorožca je napriek tomu Rak. Človek tohto znamenia rád velí, rozhoduje. Veľa krát sa môže zdať pesimistický, ale je to len preto, že vidí pravú stránku veci.

 

Sobota je pre znamenie Kozorožec šťastný deň. Farby, ktoré lahodia jeho oku sú čierna a tmavo modrá. Vône, ktoré sú mu najmilšie sú magnólia a borovica. Pre znamenie Kozorožec je dôležité, aby bol obklopený vecami, ľuďmi, ktoré vydržia večnosť. Je to jeho filozofia a týka sa všetkého, života, lásky, práce... Kozorožci sú rodení manažéri, dokážu viesť ľudí k úspechom. Čo je ešte typické pre toto znamenie si prečítajte dolu.

Charakteristika Kozorožca Známi Kozorožci