Kompatibilita podľa znamenia

Zistite či sa k sebe hodíte so svojím partnerom:

Znamenie Lev

Vládnúca planéta znamenia Lev je Slnko. Živlom je Oheň. Na ľúbostné vzťahy a city vplýva u Levov planéta Urán. Ak poznáte človeka v znamení Lev, prvé čo Vás pravdepodobne napadne v súvislosti s ním je niečo skvelé, úžasné. Znamenie Lev si potrpí na kvalitu v živote. Chce len to najlepšie a najdrahšie. Prečítajte si ako planéty ovplyvnili toto znamenie v nasledujúcich horoskopoch.

Lev horoskop na dnes Lev horoskop na tento týždeň Lev horoskop na tento mesiac

Človek narodený v znamení Leva je dominantná a silná osobnosť. Má v sebe potrebu žiariť tak ako jeho živel Slnko. Znamenie Lev miluje život, zábavu, spoločnosť svojich priateľov a rodinu. Ak sa nachádzate v spoločnosti Leva určite Vás nakazí svojou dobrou náladou, dobrosrdečnou náturou.. Lev si veľmi nerád necháva rozkazovať.

 

Obľúbená farba ľudí v znamení Leva je žltá, oranžová, červená.  V podstate všetky farby ohňa. Šťastným dňom je nedeľa.Najoptimálnejším partnerom v manželstve je pre znamenie Lev Vodnár. Najlepšie si Lev rozumie so znameniami Baran a Strelec. Nerozumie si naopak s Býkom, Škorpiónom a Vodnárom. Ak Vás zaujíma viac o znamení Lev čítajte nasledujúce články.

Charakteristika Leva Známi Levi