Kompatibilita podľa znamenia

Zistite či sa k sebe hodíte so svojím partnerom:

Znamenie Panna

Znamenie Panna má ako živel uvádzanú Zem. Vládnúcou planétou znamenia Panny je Merkúr. Kariéru Panny ovplyvňuje taktiež planéta Merkúr. Ľúbostný život ľudí narodených v tomto znamení je ovplyvňovaný planétou Neptún. Ako tieto planéty spolu ovplyvňujú každodenný život Panny sa dočítate z nasledujúcich horoskopov.

Panna horoskop na dnes Panna horoskop na tento týždeň Panna horoskop na tento mesiac

Znamenie Panna symbolizuje nevinnosť a čistota. V žiadnom prípade však nie naivita. Ľudia narodení v znamení Panny sa vyznačujú svojou snahou o ideálny svet. K Panne sa hodia Býk a Kozorožec. V láske je najideálnejší partner v znamení Ryby. Znamenie Panna si veľmi nerozumie s Blížencom, Strelcom a Rybami.

 

Znamenie Panna má vrodenú schopnosť chápať, že zdravie je viac ako len fyzická záležitosť. Preto sú z nich veľmi dobrí lekári, zdravotné sestry či liečitelia. Farba, ktorá dodáva znameniu Panny energiu je palinová zeleň. Iné farby pozitívne pôsobiace na Panny sú oranžová, žltá a okrová. Rastliny príznačné pre Pannu sú hyacint a agát. Šťastné dni sú pre znamenie Panna stredy. Viac o znamení Panna sa dozviete z nasledujúcich sekcií.

Charakteristika Panny Známe Panny