Kompatibilita podľa znamenia

Zistite či sa k sebe hodíte so svojím partnerom:

Znamenie Strelec

Pre znamenie Strelec je tak ako u Leva živlom Oheň. Práve preto sú tieto dve znamenia k sebe priťahované a veľmi dobre si rozumejú. Vládnúcou planétou Strelcov je Jupiter. Na ich milostný život vplýva planéta Merkúr. Najviac zábavy si Strelec užije  s Baranom. Ako ovplyvnia planéty znamenie Strelca tento týždeň či nasledujúci mesiac sa dozviete tu.

Strelec horoskop na dnes Strelec horoskop na tento týždeň Strelec horoskop na tento mesiac

Strelci sú veľmi štedrí ľudia. Radi rozdávajú peniaze, ale aj sami seba. Do ich finančného života zasahuje planéta Saturn. Znamenie Strelec si skvele rozumie s Baranom a Levom. Naopak s Blížencami, Pannou a Rybami nedokážu vychádzať najlepšie. No Blíženci by v skutočnosti boli najvhodnejší ku Strelcovi pri vstupe do manželstva.

 

Znamenie Strelec vystihujú najlepšie slová flexibilita, prostorekosť a úprimnosť. Podľa týchto vlastností určite rozpoznáte každého Strelca. Štvrtky sú šťastné dni pre znamenie Strelec. Títo ľudia majú radi modrú farbu. Majú vrodenú potrebu mentálneho rozvíjania sa. Ak sa chcete dozvedieť viac na túto tému čítajte ďalej.

Charakteristika Strelca Známi Strelci